Blokick için hakkımızda, gizlilik ve kullanım şartları

Hakkımızda


Blokick bir mesajlaşma ve sosyal ağ servisidir. Bu portala kayıt olduktan sonra arkadaşlarınızı ekleyip onlarla iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ekledikten sonra ister tüm çevrenizle duygularınızı paylaşabilirsiniz yada portaldaki kullanıcılarla mesajlaşabilirsiniz. Blokick aynı zamanda bir microblog servisidir ve çevrenize 150 karakterlik kısa yazılar paylaşmanıza yarar. Ayrıca arkadaş olarak eklemediğiniz kişilerle de mesaj gönderebilirsiniz. Blog tutmayı eğlenceli hale getiren bu portal hızlı mesajlaşma için çok kullanışlıdır ve çok sadedir. Minimal bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda bu portalın amacı kullanıcıların hızlı bir şekilde mesejlaşmalarını sağlamaktır. Hızlıca iletişime geçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Çok sade olan bu servis tamamen ücretsizdir ve sürekli olarak ücretsiz kalacaktır.


Gizlilik

Site yönetimi bilgilerinizi 3. kişilerle asla paylaşmamaktadır ve gizli tutmaktadır. Blokick için kullanıcı bilgileri çok önemlidir ve bilgileriniz asla 3. kişilerle paylaşılmayacaktır ve site yöneticisi Hasan Tuna Oruç bunu beyan, kabul ve taahhüt eder.


Sitede yazılanlar yazılardan veya tutulan bloglardan hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu tutulamaz ve tamamen kişilerin kendisini bağlar. Siteye üye olmakla bu koşulları kabul etmiş olursunuz.